2018-04-16 Matresan besöker Peru

kr 340.00

Ansvarig: Vänföreningen

This product is currently out of stock

Produkt information

Fullt ! Endast ev reserv/avbokningsplats!

Vi fortsätter vår matresa som denna gång tar oss till Peru, det kök som av många anses som världens godaste och mest spännande.
 

Välkomna till Más taste of Peru,Västra Hamngatan 24

Luisa som står bakom maten på Mas kommer att presentera kvällens sharingmeny för oss. Vi kommer att få prova delikata rätter som Chifles, Tiradito, Ensalada Nikkei, Ceviche, Causa Limeña och Anticucho de Corazón. .

Måndag 16 april kl 18.00

Anmälan senast torsdag 5 april

Pris 340 per person,  dryck tillkommer

Länk till recention GP Krogkollen
(kräver inloggning GP)

Har du frågor eller något krånglar med anmälan är du välkommen att mejla mig, tomas_hagelberg@hotmail.com eller ringa mig kvällstid eller helg
tfn 0704-712 707

Produkt id: 2018-04-16 Peru

 


(c) 2000-2023.  Bilder och text respektive fotograf och författare, Kontakta Connoisseur Bokhandel Ab, copy@connoisseur.se för info om rättigheter och publiceringstillstånd.

All kopiering och återanvändning av hemsidans bilder/texter, samt användande av bilder från denna webdomän är stikt förbjudet utan skriftligt tillstånd från rättighetsinnehavaren; Fotografen eller Författaren. .

Västra Gastronomiska Akademin Vänförening, Gibraltargatan 10, 411 32 Göteborg. org. nr. 857209-2446

eCommerce by CubeCart